Hizmetlerimiz

FUAR STANDI

Fuar Standı, firma vizyonunuza uygun ve bütceniz ile doğru orantılı olarak üretilmelidir. 

Buradaki en önemli unsur: fuarların firmanız için bir reklam mecrası olduğunu bilmek ve buna göre fuar süresince neyi ön plana çıkartmak istediğinize beraberce karar vermektir.

Fuar standları bir çok malzeme içeriği ve farklı dallarda üretilebilir. Ancak ADA çatısı altında STAND alanında üç çeşit bulunmaktadır.

OKTONORM - MAXİMA - AHŞAP

OKTONORM - Ucuz fuar standı olup, malyet kalemleri diğerlerine göre daha azdır. Fuar alan kiralayıcılarının veya organizatörlerin paket stand olarak sunduğu malzeme ile aynı özelliklere sahiptir. Ancak kavisler, bükümler ve renklerle özel olarak firmanıza özgü tasarlanıp ayırdedici özelliğe sahip olur. Modüler bir sistemdir.

MAXİMA - Maliyet kalemi olarak AHŞAP ile OKTONORM arasında yer almaktadır. Maxima sistem oldukça şık ve pratiktir. Modüler kuruluma sahiptir. Farklı projelerde MAXİMA ve AHŞAP harmanlanabilir ve güzel işler çıkarılabilir.

AHŞAP- Tamamen firmanızın talepleri doğrultusunda size özel olarak üretilir. Sonrasında başka bir firma için kullanılamaz. Diğer kurulumlara göre atölye hazırlığı daha fazla zaman gerektirir. Maliyet olarak diğerlerinden daha yüksektir. Ancak tasarımın ve müşterinin talebine göre maliyet kalemlerinde iniş - çıkışlar yaşanır.

Hakları ADA TANITIM’a aittir. Tasarım ve Yazılımı Akel Bilişim .